Usługi lokalne

 • foto
  Rozwody spadki odszkodowania ekipa

  Dodany: 2018-08-03
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0

  Rozwody, spadki, odszkodowania, ekipa przedsiębiorstw Kancelaria prawna to miejsce robienia zawodu przez prawnika i zespół osób tam zatrudnionych. Oprócz doradztwa w zakresie praw i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej,.

 • foto
  Okna pcv Szczecin

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0

  Okna pcv Szczecin MS to więcej niż tylko okna, to innowacyjne spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to lider na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, sam się o tym przekonaj. Autoryzowany Partner Handlowy okien MS oferuje nieszablonowe rozwiązania okienne na rynku. Sprawdzony przedstawiciel firmy MS Okna reprezentuje najwyższą jakość usług. Najbardziej innowacyjne okna energooszczędne na rynku, to te od firmy MS Szczecin. Firma MS Szczecin to gwarancja.

 • foto
  Psychoterapia Szczecin

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0

  Psychoterapia Szczecin Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych psychoterapeutów i psychologów, którzy oferują kompleksową opiekę w temacie zdrowia psychicznego. Dobieramy najlepszą dla pacjenta formę terapii, w oparciu o wywiad, obserwację oraz wielkie doświadczenia naszego personelu w zawodzie. Dajemy wsparcie, które, umożliwia samodzielne rozwiązywanie problemów przez klienta i niosące za sobą poprawę jego samopoczucia. Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna Podejście.